Hakkımızda

Tekstil ve hazır giyim sektörlerinde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman olan bir kadroya sahibiz. 2005 yılından itibaren, İstanbul’un çok önemli hazır giyim ihracatçılarına kumaş tedarik ediyoruz. Ayrıca, 2015 yılından itibaren ise, özellikle Avrupa Birliği ülkelerine, Ortadoğu ülkelerine, Rusya’ya ve Doğu Bloku ülkelerine, erkek pantolonu, gömleği ve kot ceketi ihracatı yapan firmalara danışmanlık veriyoruz. 2017 yılından itibaren erkek ürünleri imalatı ve fason dikimi yapıyoruz. Kısacası, yeni kurulan firmalara, küçük işletmelere, kendi markası olan büyük şirketlere ve internet mağazalarına kumaş ve malzeme tedariklerinde, marka oluşturmalarında, tasarımlarında ve imalat yapımında yardımcı oluyor ve hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük kazancımızdır. Bizimle isteklerinizin anlaşıldığını hissedeceksiniz. Müşterilerimizin gereksinimlerini canı gönülden dinliyor ve ardından uygun olan doğru yolu birlikte seçiyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi önemsiyoruz. Bundan dolayı işlerinizle samimi bir şekilde ilgileniyoruz ve şirketinizin gerçek potansiyeline ulaşması için her konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Ana İlkelerimiz

Müşterilerimiz Ne Diyor

5/5
Cana yakın, dürüst, tecrübeli ve alanında uzman insanlar.
Aks
5/5
Muhteşem bir firma . Çalışanları çok güler yüzlü ,ürünler çok kaliteli . Kesnlikle pişman etmez.
Marmar
5/5
Kaliteli ve Hızlı
Harun
5/5
İletişime geçtiğimiz ilk günden bu yana, profesyonel bir firma olduklarını kanıtladılar. Müşterileri ile son derece kibar ve saygılı bir şekilde iletişim kuruyorlar.
Alina

Kendi Giyim Markanızı mı Oluşturmak İstiyorsunuz?

Fikirlerinizi ve hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. İska Tekstil'in hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen şimdi bizimle iletişime geçin!

Birlikte karlı ve güzel bir iş kurmaya ne dersiniz?

Bizimle çalıştığınızda yalnız değilsiniz, giyim sektöründeki işinizi tek başınıza başlatmayacaksınız ya da ilerletmeyeceksiniz. Kazancınızı en üst düzeye çıkarmaya, markanızı korumaya ve nihayetinde işinizi büyütmeye katkıda bulunmak için bütün desteğimizle yanınızdayız ve elimizden gelenin en iyisini ve daha fazlasını yapmak için hazırız. Mükemmel bir marka oluşturmanıza ya da en kaliteli kumaşları almanıza ya da imalat yaptırmanıza yardımcı olacak doğru üreticiyi arıyorsanız, işte buradayız.