İska Tekstil

İstanbul merkezli erkek giyim üreticisi, toptancısı ve kumaş tedarikçisiyiz. Ayrıca; TÜRKİYE’deki en kaliteli giyim kumaşlarını, en güvenilir hazır giyim tedarikçilerini ve imalatçılarını bulmanıza yardım ediyoruz.

Yardımcı olabileceğimiz alanlar

Kumaş Tedariki

Her türlü dokuma ve örme kumaşları tedarik ediyoruz. Ulusal ve uluslararası şirketlere çalışan firmalara kumaş satışımız vardır.

Tasarım, Model ve Numune

Kendi markanız için özel tasarımlar mı arıyorsunuz? Tasarım ekibimiz; fikirlerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olacaktır.

İmalat & Üretim

Alanında uzman olan ekibimiz, 2017 yılından itibaren erkek ürünleri imalatı ve fason dikimi yapmaktadır.

Hakkımızda

Tekstil ve hazır giyim sektörlerinde 15 yılı aşkın tecrübeye sahip, alanında uzman olan bir kadroya sahibiz. 2005 yılından itibaren, İstanbul’un çok önemli hazır giyim ihracatçılarına kumaş tedarik ediyoruz. Ayrıca, 2015 yılından itibaren ise, özellikle Rusya’ya ve Doğu Bloku ülkelerine, erkek pantolonu, gömleği ve kot ceketi ihracatı yapan firmalara danışmanlık veriyoruz. 2017 yılından itibaren erkek ürünleri imalatı ve fason dikimi yapıyoruz.

Misyonumuz

Tekstil ve hazır giyim tedarikini daha şeffaf, daha kolay, daha güvenli, daha hızlı, daha ekonomik ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, en iyi çevre dostu malzeme tedariğinde dünya lideri olmak ve doğaya büyük önem veren hazır giyim markaları oluşturmada müşterilerimize rehberlik etmek.

jeans, denim, clothing-2597210.jpg

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

“Türkiye’de Üretildi” etiketi, hazır giyim sektöründe arzu edilen bir ayrıcalıktır. Ürünleriniz, hazır giyim sektörünü bilen bir ülkeden gelen kalite ve zarafetle  ilişkilendirilir. Hazır giyim kumaşları, malzemeleri ve imalatında uzmanlığa sahibiz. Baştan sona hazır giyim üretim sürecini biliyoruz ve uzun yıllara dayanan sektör deneyimimiz ve bilgimiz, ürünlerinizin imalatının sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlıyor. Saygın ve güvenilir imalatçılarımız ve sıkı kalite kontrol yöntemlerimizle ürünlerinizin yetenekli ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Bu nedenle; kumaş veya hazır giyim ürünlerine ihtiyacı olanlara en kaliteli ürünleri, en makul fiyattan bulmalarına yardımcı olabiliriz.

Bizimle çalıştığınızda bütün üretim maliyetlerini görebilirsiniz. Üretim maliyet tablomuzu müşterilerimizle (istedikleri takdirde) şeffaf bir şekilde paylaşıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti en büyük kazancımızdır. Bizimle isteklerinizin anlaşıldığını hissedeceksiniz. Müşterilerimizin gereksinimlerini canı gönülden dinliyor ve ardından uygun olan doğru yolu birlikte seçiyoruz. İşinizi kendi işimiz gibi önemsiyoruz. Bundan dolayı işlerinizle samimi bir şekilde ilgileniyoruz ve şirketinizin gerçek potansiyeline ulaşması için her konuda sizlere yardımcı olmak istiyoruz.

Hazır Giyim Üreticisi mi Arıyorsunuz?

Alanında uzman olan ekibimiz, erkek ürünlerinizin imalatını veya fason dikimini yapabilir. Ayrıca; TÜRKİYE'deki en güvenilir ve kaliteli üreticileri ya da imalatçıları bulmanıza yardımcı olabiliriz.

sewing machine, sewing, sew-2613527.jpg

Birlikte karlı ve güzel bir iş kurmaya ne dersiniz?

Bizimle çalıştığınızda yalnız değilsiniz, giyim sektöründeki işinizi tek başınıza başlatmayacaksınız ya da ilerletmeyeceksiniz. Kazancınızı en üst düzeye çıkarmaya, markanızı korumaya ve nihayetinde işinizi büyütmeye katkıda bulunmak için bütün desteğimizle yanınızdayız ve elimizden gelenin en iyisini ve daha fazlasını yapmak için hazırız. Mükemmel bir marka oluşturmanıza ya da en kaliteli kumaşları almanıza ya da imalat yaptırmanıza yardımcı olacak doğru üreticiyi arıyorsanız, işte buradayız.

Güvenilir İş Ortağınız

Yenilikçi ve özgün fikirli ekibimizle yanınızdayız.

İşimizi severek yaptığımız için giyim markanızı hızla oluşturmanıza ve büyütmenize yardımcı olacak en iyi seçenekleri ve tavsiyeleri sunuyoruz. Biz, korkmadan ve endişelenmeden itimat edebileceğiniz güvenilir ortaklarınızız. Üretim sürecindeki her aşamayı itina ile kontrol edip, en iyi ürünü teslim ediyoruz. Bu nedenle, size kalan sadece satışlarınıza odaklanmanız.

[email protected]

Genel sorularınız için lütfen bize e-posta gönderin!

+905339638902

Genel sorularınız için lütfen bize mesaj gönderin!